Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Подготовка к зиме
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
bad_bumer
Италофан


Италофан

Возраст: 34
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 26.06.2017
Сообщения: 198
Откуда: Черновцы

Авто: Fiat Fiorino 2008 г. 1.3 Multijet

СообщениеДобавлено: Вс Ноя 05, 2017 03:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
...ври, мол, все, но знай и честь!...(с)
При чем тут литература и изящная словесность, если разговор о металле? Мало ли что вам продали под этим брендом, поэтому и не стоит о титане, цена которого даже вам не по карману.
А насчет "нечего полезного не могут"- таки немного неправы, но вам виднее- ну совсем никто и ни разу ничего полезного вам не сказал??? Побойтесь бога.

Ну а для чего придираться к словам? Или Вы из другого мира и ниразу не слишали выражение " титановые диски"?
По поводу подсказали не отрицаю и очень благодарен людям которые откликаються и деляться опытом, а не цепляються к словам ( одни и те же люди почемуто)...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
vypra
Италофан


Италофан

Возраст: 41
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 19.08.2017
Сообщения: 177
Откуда: Черкаси

Авто: Fiorino

СообщениеДобавлено: Вс Янв 28, 2018 22:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

При -10 вже не можу завести. Якщо і заводив, то з 10 разу і майже саджу акумулятор. Соляра Сокар зимова (-30), антигель добавив (-30), фільтр міняний в листопаді. Чути як насос з перебоями і писком качає. Думаю всетаки густіє солярка.
Є думка взяти ніхром через прокладку намотать на паливний фільтр і гріти соляру до пуска. Шо скажете?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CarElf
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 37
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 28.12.2013
Сообщения: 745
Откуда: Україна

Авто: Doblo1.9jtd

СообщениеДобавлено: Вс Янв 28, 2018 23:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

скажу змітини заправку
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
vypra
Италофан


Италофан

Возраст: 41
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 19.08.2017
Сообщения: 177
Откуда: Черкаси

Авто: Fiorino

СообщениеДобавлено: Пн Янв 29, 2018 04:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ще пів бака катать ))) лив до повного і дорогу соляру. Ну в принципі ідея жива? Прогрітой соляри в фільтрі повинно вистачити на пуск, а далі думаю підкачає з бака?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Di-MA
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 52
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 10.12.2010
Сообщения: 5228
Откуда: Киев+(Васильков Обухов)

Авто: Fiat Doblo 1.9JTD

СообщениеДобавлено: Пн Янв 29, 2018 09:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

vypra писал(а):
При -10 вже не можу завести. Якщо і заводив, то з 10 разу і майже саджу акумулятор. Соляра Сокар зимова (-30), антигель добавив (-30), фільтр міняний в листопаді. Чути як насос з перебоями і писком качає. Думаю всетаки густіє солярка.
Є думка взяти ніхром через прокладку намотать на паливний фільтр і гріти соляру до пуска. Шо скажете?

Не було ще морозів щоб замерзало ДП.Причину треба шукати у чомусь іншому.Наприклад :
Цитата:
Чути як насос з перебоями і писком качає.

На рахунок підігріву:
Система має сенс,тільки не з ніхрому,а штатна,або манжети .ВД
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
vypra
Италофан


Италофан

Возраст: 41
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 19.08.2017
Сообщения: 177
Откуда: Черкаси

Авто: Fiorino

СообщениеДобавлено: Пт Сен 28, 2018 14:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну власне минула зима показала, що підігрів соляри в фільтрі ефективний метод щоб 100% завести в сильний мороз. Думок за і проти тут було багато, але власний досвід показав що у мене однозначно підігріву бути.

Купив новий фільтр для заміни на наступний сезон і тут же зробив підігрів.



На фільтр наклеєно полоску слюди, намотано ніхром в ізоляції із скловолокна і зверху для закріплення обмотано тканиною із скловолокна. Все проклеєно селікатним клеєм. Хомутом прижато і на хомут встановив термозапобіжник.

2А ток, за 5 хвилин нагріває пустий фільтр до 70 градусів і запобіжник вирубає живлення. Думаю цього достатньо щоб підігріти соляру як мінімум до 0 градусів в мороз. Далі обратка зробить свою справу.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Вс Окт 21, 2018 20:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вибачаюся що вмішуюся зі сторони, фіата в мене ще немає але надіюся що буде) тому підчитую теми...
Зараз у мене рено кенго, простий дизельний атмосферник ще навіть без турбіни, 2000 рік

По заводці в морози крім доброго акумулятора можу ще добавити що особисто я лию масло повністю сиснтетику яка якраз у моорзи не густіє як мінеральне

А ще на кенгу на паливному фільті, на кришці є така металічна пластина і до неї підключаєтсья 12 вольт, думаю та штука якраз гріє соляру яка проходить через фільтр, у фіатів така штука є?

Ще згадав що коли дивився на фіати то не сподобалося що у них паливні шланги чорні Sad У мене на кенго шланги прозорі, видно чи соляра біжить в нанос чи не біжить ))))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
vypra
Италофан


Италофан

Возраст: 41
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 19.08.2017
Сообщения: 177
Откуда: Черкаси

Авто: Fiorino

СообщениеДобавлено: Пн Окт 22, 2018 09:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

На фільтрі немає пластин. Знизу вкручується тільки пластиковий датчик. Гріти немає чим.
І шланги білі, але непрозорі. Теж не видно.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Di-MA
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 52
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 10.12.2010
Сообщения: 5228
Откуда: Киев+(Васильков Обухов)

Авто: Fiat Doblo 1.9JTD

СообщениеДобавлено: Пн Окт 22, 2018 10:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Підігрів фільтра ніяк не завадить для зими(не зрозуміло чому в більш нових авто цього не застосовубть з заводу),але треба робити грамотно,щоб авто не зпалити.В.Д.
vypra писал(а):
Далі обратка зробить свою справу.

На зворотку,яб в загалі не розраховував,її протік на стільки мінімальний, що майже ніяким чином не вплине на ситуацію.Підтверженням цього-це замерзання фільтру саме на гарних протягах повітря(робоча швидкість 80-100км.\г),десь за містом і т.п коли зворотка йде досить тепла,але усе одно не вистачає для розтоплення парафіну у фільтрі.В місті фільт підігріває не зворотка,а температура ДВЗ,а за містом за рахунок швидкості усе тепло від ДВЗ видуває і паливний лишається сам на сам з температурою ДП.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Пн Окт 22, 2018 10:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

жах, хіба таке замерзання відбувається на нових фіатах?

Я зараз на своє рено заправляю соляру в таких нелегальних заправках...
Хлопці на заправці казали що соляра витримує -22 ну реально десь -20
Минулої зими коли була найнижча температура зранку -27
Ну машина стояла в гаражі, точно не знаю скільки там, але також холодно бо сніг з машини не топиться.
То зранку машина завелась нормально і до роботи 17 км я доїхав.

Але як я казав вище у фільтрі тут є пластина на яку після заводки подається 12 вольт
А ще на зиму я собі акумулятор загортаю в таку штуку від упаковки... щось середнє між пінопластом і перелоном. Бо все ж таки думаю акумулятору буде легше коли на ходу його не обдуває холодний вітер.
Гарна ідея обгорнути такою штукою і паливний фільтр

На рахунок зворотнього ходу пального з баку то так, там температура дуже мала, майже не грає ролі тому що бак великий і холодний і поки він весь перекачається щоб чуть-чуть прогрітися то я не знаю скільки треба проїхати, кілометрів 150-200 мабуть
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Di-MA
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 52
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 10.12.2010
Сообщения: 5228
Откуда: Киев+(Васильков Обухов)

Авто: Fiat Doblo 1.9JTD

СообщениеДобавлено: Пн Окт 22, 2018 10:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

monoxrom писал(а):

На рахунок зворотнього ходу пального з баку то так, там температура дуже мала, майже не грає ролі тому що бак великий і холодний і поки він весь перекачається щоб чуть-чуть прогрітися то я не знаю скільки треба проїхати, кілометрів 150-200 мабуть

Зворотка не розігріває увесь бак,а тільки місце всмоктування палива,вище я писав,що навіть такої системи не вистачає для єфективної роботи в різних умовах.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Di-MA
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 52
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 10.12.2010
Сообщения: 5228
Откуда: Киев+(Васильков Обухов)

Авто: Fiat Doblo 1.9JTD

СообщениеДобавлено: Пн Окт 22, 2018 10:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Без підігріву для безпечного проходження палива в системы JTD по температурам:
Літня до -6
Перехідна до -12
Зимова до -18
Арктика більше за -28(поріг не знаю).
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
vypra
Италофан


Италофан

Возраст: 41
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 19.08.2017
Сообщения: 177
Откуда: Черкаси

Авто: Fiorino

СообщениеДобавлено: Пн Окт 22, 2018 11:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Di-MA писал(а):
треба робити грамотно,щоб авто не зпалити.В.Д.


Ну так для того і зроблений в цьому році термозапобіжник на 70 градусів ))) При досягненні температури 70 гр. - механічно розриває живлення. Ставлять в мікрохвильовках такі як аварійку на магнетрон.


Ще в наступному році зроблю на ардуіні термометр, щоб моніторив і на телефон передавав температуру. У випадку зашкала вирубав теж. Подвійна аварійка така. І з блутуза включать підігрів з будинку. Коли нєфіг буде чим зайнятись, обовязково зроблю. У мене зараз така системка готова щоб паливний насос з блутуза вирубать типу для безпеки і ДХО керувать. Поки що не ставив, немає часу. Треба тільки код написать для градусника і туди заточить))).
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Di-MA
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 52
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 10.12.2010
Сообщения: 5228
Откуда: Киев+(Васильков Обухов)

Авто: Fiat Doblo 1.9JTD

СообщениеДобавлено: Пн Окт 22, 2018 11:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

vypra писал(а):
Di-MA писал(а):
треба робити грамотно,щоб авто не зпалити.В.Д.


Ну так для того і зроблений в цьому році термозапобіжник на 70 градусів )))

Ще в наступному році зроблю на ардуіні термометр, щоб моніторив і на телефон передавав температуру. У випадку зашкала вирубав теж. Подвійна аварійка така. І з блутуза включать підігрів з будинку. Коли нєфіг буде чим зайнятись, обовязково зроблю. У мене зараз така системка готова щоб паливний насос з блутуза вирубать типу для безпеки і ДХО керувать. Поки що не ставив, немає часу. Треба тільки код написать для градусника і туди заточить))).

В мене штатний підігрів,але їм ніхто не керує.В осени включаю,на весні виключаю.Зроблений через ЗЗ.Там біля 80W,навіть якщо не працює ДВЗ а запалення включене за 30 хвелин не розігріває більше 50градусів(можливо ДП церкулює за рахунок конвекції).
На рахунок прогріву перез запуском ДВЗ:
Не має ніякого сенцу,паливо у фільтрі запарафінюється тільки якщо йде рух,або дуже довго стоїть авто й усе перетворилося на желе.Цієї системи вистачає щоб завести ДВЗ й по мірі руху палива поступово йшов розігрів паливного фільтра.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
decorior
Италофан


Италофан

Возраст: 38
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 10.05.2015
Сообщения: 242
Откуда: Киев

Авто: Fiat Qubo 1.4 бенз/ пропан

СообщениеДобавлено: Пн Окт 22, 2018 11:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я не понимаю. К чему эти заморочки ? У коллеги дизели всю дорогу с 2006 года, без всяких подлогревов, при ежедневном пробеге рано сутра в любую стужу на работу и назад 200 км ( при мне намотал больше 500К км. Ниразу не было проблем. Я на дизеле откатал тоже без проблем. Может просто не стоит лить дешевку ?
_________________
.
Купплю pirelli centurato r15 185 65 r15
Продам pirelli centurato r15 185 65 r15 с диском (запаска)
Куплю докатку
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Страница 4 из 7

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу